GELİRLER KONTROLÖRLERİ DERNEĞİGKD

Menu

Site Hakkında İçeriği

amblem
Gelirler Kontrolörleri Albümü, Üye Profili, Kartvizit ve Rehber Modülleri
🕔20:50 18/02/2016 👤Erhan SELİMprofil, albüm, kartvizit, rehber, modülleri, kodlama
Gelirler Kontrolörleri Albümü, Üye Profili, Kartvizit ve Rehber Modülleri

Gelirler Kontrolörleri Albümünün internet ortamına taşınması websitesinin kodlanmasına başlandığında öncelikli hedefler arasındaydı. Bu amaçla yapılan kodlamada, planlanılanın da ötesine geçilerek, statik pdf formatında bir albümün elektronik ortama taşınmasından ziyade dinamik bir Albüm Modülü oluşturulmuştur. Albümde yer alan üye resimleri ve özgeçmişler istenildiği zaman üyeler tarafından güncellenebilecek şekilde tasarlanmıştır. Opsiyonel olarak üye özgeçmişinin dışa kapatılması üyelerimizin inisiyatifine bırakılmıştır.

Üye Profili Modülü üyelerimizle ilgili özgeçmiş ötesinde pratik ve kategorize edilmiş, güncellenebilir bilgilerin sunulması maksadıyla oluşturulmuştur. Tamamıyla güncellebilmekte, opsiyonel olarak dışarı kapatılabilmektedir.

Websitesinde paylaşımda bulunan üyelerimizin isimlerinin üzerine tıklanması suretiyle üye profilinin görüntülenmesi mümkündür. Üye isimlerinin altında yer alan promosyon numarasına tıklanması durumunda ise üyemizin yer aldığı promosyonun albüm görünümüne ulaşılabilecektir.

Üye profili ve Gelirler Kontrolörleri Albümünün üyelerimizle ilgili önemli bilgiler içermesi ve bu bilgilerin dışa açık olması durumunda istismar edilebileceği göz önünde bulundurularak Kartvizit Modülü hazırlanmıştır. Kartvizit bilgisi üye profilinden çekilerek hazırlanmakta ve bu bilgiler değiştirildiğinde kartvizit bilgisi de otomatik olarak güncellenmektedir. Üyelerimiz kartvizit görünümlerini opsiyonel olarak dışarı kapatabilmektedir.

Gelirler Kontrolrölerinin güncel iletişim bilgilerini içeren dinamik bir gelirler kontrolörleri rehberinin oluşturulması öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Bu amaçla Rehber Modülü yazılarak uygulamaya konulmuştur. Rehber modülü içeriğini üye profilinden almakta, burada yer alan bilgilerin güncellenmesi ile beraber rehber bilgisi de otomatik olarak güncellenmektedir. Üye profilinde yer alan iletişim bilgileri alanın güncellenmesi ile üye iletişim bilgileri otomatik olarak rehbere eklenecektir. Rehberde yer alan bilgilerin üyelerimizle ilgili tedarik edeceğimiz zorunlu iletişim bilgileri ile karıştırılmaması gerekmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde diğer üye ve ziyaretçilerle paylaşılmayacaktır.

Gelirler Kontrolörleri Albümü, Üye Profili ve Kartvizit Modüllerinin üye paneli ile bağlantıları yapıldığından bu alanlara ilişkin tüm ayarlar üyelerimiz tarafından üye paneli üzerinden yönetilebilecektir.

Erhan SELİM tarafından düzenlendi. - 21:03 30/04/2016

Diğer Site Hakkında Sayfaları

Top
Menu