GELİRLER KONTROLÖRLERİ DERNEĞİGKD

Menu

Site Hakkında İçeriği

amblem
Dernek Organlarının Oluşum Şeklinin İfade Edilmesi Maksadıyla Organlar Modülü Oluşturuldu
🕔19:53 18/11/2015 👤Erhan SELİMorganlar, sayfası, içerik, kurullar
Dernek Organlarının Oluşum Şeklinin İfade Edilmesi Maksadıyla Organlar Modülü Oluşturuldu

Dernek merkez ve şubelerinin hangi üyelerimizden oluştuğunu ifade edebilmek amacıyla Organlar Modülü oluşturulmuştur. Organlar modülüne eklenilecek altsayfalarla, dernek bünyesinde oluşturulan kurulların kimlerden oluştuğu üyelerimize ve kamuoyuna duyurulabilecektir.

Dernek Organları modülü dinamik yapıda hazırlanmıştır. Yeni kurullar oluşturulabilecek, mevcut kurul üye ve görevleri değiştirilebilecek, kurul üyelerin özgeçmişlerine opsiyonel olarak altsayfada yer verilebilecektir. Kurullarda görevli üyelerimiz otomatik olarak organlar sayfasında yer almamakta, admin veya moderatörler tarafından oluşturulacak altsayfaya eklenmeleri gerekmektedir. Organlar sayfasında yer alan resimler üye profilinden alındığından profil fotoğrafları güncellendiğinde organlar altsayfasında yer alan resimler de güncellenecektir. Bu konuda admin veya moderatörler tarafından yürütülücek herhangi bir işlem bulunmamaktadır.

Dernek organları altsayfasına site yönetimi ve personellerimizin de eklenebilmesi amacıyla yeni bir güncelleme yapılması ise yapılacak işler arasında bulunmaktadır.

Erhan SELİM tarafından düzenlendi. - 20:01 30/04/2016

Diğer Site Hakkında Sayfaları

Top
Menu