GELİRLER KONTROLÖRLERİ DERNEĞİGKD

Menu

Site Hakkında İçeriği

amblem
Hakkımızda Modülünün Tasarımı ve Kodlaması Sonuçlandırıldı
👍 0 0
🕔13:25 08/07/2015 👤Erhan SELİMhakkımızda, modülü, hazırlandı
Hakkımızda Modülünün Tasarımı ve Kodlaması Sonuçlandırıldı

Hakkımızda sayfası birçok kurumsal websitesinde yer alan ve kurumla ilgili vizyon, misyon ve tarihçe vb temel bilgileri içeren statik sayfalar topluluğudur. Bu bilgiler genellikle birkez dernelenir ve websitesinde uzunca süre aynı şekilde kalır. Bu nedenle bahse konu sayfalarda dinamik bir yapı oluşturulması çoğunlukla ihtiyaç duyulan bir durum değildir. Ancak websitemizle ilgili olarak gerçekleştirmiş olduğumuz uzun vadeli planlama gereği hakkımızda modülü dinamik bir yapıya sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Hakkımızda modülü altına birden fazla altsayfa eklenebilir, silinebilir veya içeriği güncellenebilir. Hakkımızda modülündeki altsayfalara üst navigasyonda doğrudan link verilmektedir. Ayrıca hakkımızda altsayfaları harici ve dahili olarak çok sayıda görsel eklenelecek şekilde tasarlanmıştır. Buna karşın hakkımızda altsayfalarının sunmuş olduğu bilgilerinin yapısı gereği yorum ve beğeni alanlarına hakkımızda altsayfalarında yer verilmemiştir.

Bu alanda yer alan dernek başkanlarımız altsayfası şimdilik statik nitelikteki tek altsayfadır. Üyelerimizin profil resimlerinin güncellemesi bu alandaki resimlerin güncellenmesini sağlamamaktadır. Bu konudaki taleplerinizi admin veya moderatörlere iletebilirsiniz. Dernek başkanlarımız altsayfasının dinamik hale getirilmesi ilerleyen dönemlerde gerçekleştirilecek işler arasındadır.

Hakkımızda Modülü altında yer alması gerektiğini düşündüğünüz altsayfalar ve bunlara ilişkin içerikleri site yönetimine iletebilirsiniz.

Erhan SELİM tarafından düzenlendi. - 21:25 30/04/2016

Diğer Site Hakkında Sayfaları

Top
Menu