GELİRLER KONTROLÖRLERİ DERNEĞİGKD

Menu

Site Hakkında İçeriği

amblem
Websitemiz 3.0 Sürümü İle Yenilendi
👍 0 0
🕔22:35 22/04/2017 👤Erhan SELİMwebsitesi, yeni, sürüm, güncelleme
Websitemiz 3.0 Sürümü İle Yenilendi

Saygıdeğer Üstat ve Meslektaşlarım,

Gelirler Kontrolöleri WebSitesi Portal Görünümüne sahip 1.0, 2.0 ve 2.1 sürümlerininden itibaren önemli bir yol katetmiş ve 3.0 sürümüne ulaşmıştır. Bu sürümle eski sürümlerde kullanılan Portal görünümünden vazgeçilerek statik görünüme geçilmiştir. Anasayfa ilk sürümlerde olduğu gibi mobil ve diğer cihazlara uyum sağlayacak şekilde yeniden kodlanmış ve mansetler bir bütün olarak başka bir sayfa içerisine taşınmıştır.

Websitemizin bu sürümü henüz çok yeni olduğundan görsel iyileştirmeler yapılmaya devam edilerek tüm cihazlarda optimal görüntü elde edilmesi sağlanacaktır. Websitemizin kodlaması sırasında girilen ancak yayına verilemeyen duyuru ve manşetler işbu "site hakkında duyurusu" tarihi itibariyle yayına sürülmüştür.

Değerli Üyelerimiz,

Site firewall uygulaması tüm giriş ve giriş denemelerini kaydetmektedir. Tutulan kayıtlardan üstat ve meslektaşlarımız çeşitli isim ve e-mail varyasyonları ile websitemize giriş yapmayı denedikleri görülmektedir. Websitesine ne şekilde giriş yapılacağı mail yoluyla duyurulmuş ve geçici kullanıcı şifreleri e-mail yoluyla gönderilmiştir. Bu konuda ayrıca bir rehber hazırlanmış olup GİRİŞ KILAVUZU adresinden bahse konu kılavuza ulaşmanız mümkündür. Geçici şifrenizi ve kullanıcı adlarınız mail veya kısa mesaj yoluyla tarafınıza iletilmemiş ise lütfen derneğimiz arayarak şifre ve kullanıcı adınız temin ediniz.

ÖNEMLİ E-mail doğrulama aşamasında e-mailinizi açtığınız tarayıcı ile websitemizi açtığınız tarayıcının aynı olmasına özen gösteriniz. Aksi halde websitemiz güvenlik gereği üyeliğik prosedürünün tamamlanmasına izin vermeyecektir. ÖNEMLİ

Sitemize ilişkin görüş ve fikirlerinizi iletişim adreslerimizden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Diğer Site Hakkında Sayfaları

Top
Menu