GELİRLER KONTROLÖRLERİ DERNEĞİGKD

Menu

Site Hakkında İçeriği

amblem
Üyelerimizin Görüşlerinin Alınması Maksadıyla Anketler Modülü Oluşturuldu
🕔21:23 24/02/2016 👤Erhan SELİManket, üye, görüş, uygulama, istatistik
Üyelerimizin Görüşlerinin Alınması Maksadıyla Anketler Modülü Oluşturuldu

Anketlerin kullanılması belirli bir kitlenin görüşlerinin alınmasında en uygun ve pratik yöntemdir. İyi hazırlanmış bir anketin sağlayacağı veri, anket katılımına da bağlı olarak, karar alma süreçlerinde sağlıklı bir dayanak oluşturacaktır. Belirli bir konuda düşünen ne kadar zihin varsa, o kadar farklı fikrin olması muhtemeldir. Ancak bazı karar alma süreçleri kısa sürede, belirli bir çoğunluğun en muhtemel tercihlerinin bilinmesini gerektirmektedir. Anketler bu anlamda başvurulan en pratik araçlardır. Dahası Anketler aracılığıyla sunulan hizmetle ilgili geri besleme alınabilmektedir. Tüm bu özellikler göz önünde bulundurularak, üyelerimizin görüşlerinin alınıp, istatistiki sonuçlar elde edilmesi maksadıyla Anketler Modülü oluşturulmuştur.

Gerçekleştireceğimiz anketlerde anonimlik esastır. Anketlere kimlerin katıldığı, kimin ne şekilde görüş bildirdiği moderatörler dahil hiç kimse tarafından görüntülenememektir. Bu amaçla admin panelinde dahi herhangi bir kodlama yapılmamıştır. Her üyemiz oluşturulacak anketlere bir kez katılabilecektir. Kimlerin ankete katıldığı veritabanında tutulmaktadır. Söz konusu bilgi, sadece üyenin daha önce ankete katılıp katılmadığının tespitinde kullanılmakta ve hiçbir dış müdahale ve görüntülenmeye tabi tutulmaksızın websitesi tarafından otomatik olarak işleme tabi tutulmaktadır.

Anket sonuçlarının üyelerimize açılması mümkündür. Anket sonuçları grafik görünümünde frekanslar şeklinde, rakamsal ve yüzdesel verilerek olarak görüntülenebilmektedir. Admin veya moderatörlerden anket sonuçlarının dışa açık hale getirilmesi istenebilir.

Anketler Modülü sadece üyelere özel düzenlenmiş olup, üye girişi yapmadan görüntülenmesi mümkün değildir.

Diğer Site Hakkında Sayfaları

Top
Menu